אכילה

הפסקה למערכת העיכול

שתף אותנו עם חברים

שיתוף ב facebook

מאת:

בעת שאנחנו אוכלים למעלה משלושה ארוחות ביום ומידי פעם גם חטיף או פרי או קפה עם חלב/סוכר , אנחנו בעצם יוצרים מצב שבו כל הזמן ללא הפסקה, מערכת העיכול שלנו נמצאת בפעולה. כל הזמן יש התמודדות עם חומרים שנכנסים פנימה.

תארו לעצמכם שיש לי חדר בבית , שאליו אני כל הזמן מכניסה חפצים. מכניסה בגדים , מכניסה ספרים , מכניסה כל הזמן עוד ועוד .נכון שיש פסולת שיוצאת מהגוף באופן קבוע, אבל יוצא רק מה שדחוף להוציא. אין יעילות , הגוף עסוק בבניה מחדש של רקמות.

כולנו מכירים את הפינות  האלה בבית שמצטברים לנו בהן חפצים מיותרים , ניירת וכו …. אז בדיוק כך קורה גם בגוף . אם אין פינוי  הכוונה לזמן שבו עובדים רק על פינוי ואין ניקוי אז בגוף מצטברים עודפים. ואין יעילות , והגוף לא מנקה.

למה? כי אין לו זמן , כי אנחנו אוכלים 6 פעמים ביום מעסיקים אותו כל היום בפירוק האוכל החדש שנכנס.

יודעים מה הגוף שלכם יעשה כשתפנו לו  קצת זמן ללא מזון? הוא יתחיל לפרק!!!!!  רקמה פגועה,  שומן, פסולת , פלאק, משקעים מכלי הדם, שומן שנדבק לאיברים פנימיים ומפריע לפעילות שלהם. וכך תהיה התיעלות, תנועה, נקיון, פעילות נכונה ובריאות .

מוזמנים להתחיל לתת לגוף שלכם הפסקה של 12-16 שעות בין ארוחת הערב עד לארוחת הבוקר שלמחרת. תוך שבועיים פתאום תרגישו צורך לחייך

אירית ברקן – רפואה סינית דיקור וצמחי מרפא

על המחבר:

אולי יעניין אותך גם...

אורח חיים בריא
רוזמרין מגזין בריאות

5 יתרונות של צריכת תוסף קולגן

אחד התוספים המובילים והנצרכים בשנים האחרונות הוא הקולגן. פתאום החומר ה"קסום" הזה נמצא בכל דיון בקהילת הבריאות. עם כל הרעש סביב אבקת החלבון הזו, האם

קרא עוד »
שיעור און לייין - כאבים על רקע רגשי בילדים
מתחשק לך אולי לדבר איתנו?

הגיע הזמן להיות
יותר מחוברים לאדמה

הצטרפו לניוזלטר ולמדו לחיות חיים בריאים יותר