אכילה

הפסקה למערכת העיכול

שתף אותנו עם חברים

שיתוף ב facebook

מאת:

בעת שאנחנו אוכלים למעלה משלושה ארוחות ביום ומידי פעם גם חטיף או פרי או קפה עם חלב/סוכר , אנחנו בעצם יוצרים מצב שבו כל הזמן ללא הפסקה, מערכת העיכול שלנו נמצאת בפעולה. כל הזמן יש התמודדות עם חומרים שנכנסים פנימה.

תארו לעצמכם שיש לי חדר בבית , שאליו אני כל הזמן מכניסה חפצים. מכניסה בגדים , מכניסה ספרים , מכניסה כל הזמן עוד ועוד .נכון שיש פסולת שיוצאת מהגוף באופן קבוע, אבל יוצא רק מה שדחוף להוציא. אין יעילות , הגוף עסוק בבניה מחדש של רקמות.

כולנו מכירים את הפינות  האלה בבית שמצטברים לנו בהן חפצים מיותרים , ניירת וכו …. אז בדיוק כך קורה גם בגוף . אם אין פינוי  הכוונה לזמן שבו עובדים רק על פינוי ואין ניקוי אז בגוף מצטברים עודפים. ואין יעילות , והגוף לא מנקה.

למה? כי אין לו זמן , כי אנחנו אוכלים 6 פעמים ביום מעסיקים אותו כל היום בפירוק האוכל החדש שנכנס.

יודעים מה הגוף שלכם יעשה כשתפנו לו  קצת זמן ללא מזון? הוא יתחיל לפרק!!!!!  רקמה פגועה,  שומן, פסולת , פלאק, משקעים מכלי הדם, שומן שנדבק לאיברים פנימיים ומפריע לפעילות שלהם. וכך תהיה התיעלות, תנועה, נקיון, פעילות נכונה ובריאות .

מוזמנים להתחיל לתת לגוף שלכם הפסקה של 12-16 שעות בין ארוחת הערב עד לארוחת הבוקר שלמחרת. תוך שבועיים פתאום תרגישו צורך לחייך

אירית ברקן – רפואה סינית דיקור וצמחי מרפא

על המחבר:

אולי יעניין אותך גם...

שיעור און לייין - כאבים על רקע רגשי בילדים
מתחשק לך אולי לדבר איתנו?

הגיע הזמן להיות
יותר מחוברים לאדמה

הצטרפו לניוזלטר ולמדו לחיות חיים בריאים יותר