3 פודקאסטים מומלצים בנושא בריאות גוף ונפש

שתף אותנו עם חברים

Share on facebook

מאת:

תלחצו על הPLAY , כי אם לא ידעתם, פודקאסט זה דרך נהדרת להזין את התודעה ולעודד את עצמנו לחיים בריאים ומאושרים יותר

כדי לשמור, לטפח ולשפר את הבריאות שלנו, אנחנו צריכים להקפיד על אורח חיים בריא.

את הדברים המהותיים אנחנו הרבה פעמים יודעים לבד – לאכול בריא, לישון טוב, לעשות פעילות גופנית, חשיבה חיובית ועוד, אבל הידיעה אינה מספקת.

אם אנחנו באמת רוצים לשמור על הבריאות, כדי להטמיע את הדגשים החשובים, עלינו להזין בהם את התודעה שוב ושוב.

ישנן דרכים שונות איך לעשות את זה – אפשר להקיף את עצמנו בחברים שחיים את חייהם באופן שאליו אנו מייחלים לעצמנו, אפשר באופן קבוע לעשות סדנאות, לנסוע לבתי מלון עם תוכניות לשיפור הבריאות, אפשר לקרוא מידע בנושא, אך כדאי לדעת.

יש דרך נוספת אשר משתלבת בחיים ללא מאמץ, ומספר האנשים שהולכים בדרך הזאת הולך וגודל.

אם עוד לא הבנתם, אז מדובר בהאזנה לפודקאסט.

ואחרי שהמסר עבר, אז הצעד הבא יהיה פשוט להאזין ולתת לתכנים שמעודדים בריאות ואושר לחלחל אל החיים ועם הזמן התוצאות יגיעו. את זה תרגישו על החיים של עצמכם.

אז הכנו לכם המלצה ל – 3 פודקאסטים מומלצים בנושא אורח חיים בריא, ריפוי טבעי, וחשיבה חיובית

 

פשוט לחיות בריא

פודקאסט בנושא בריאות גוף ונפש עם איריס שפירא וגל דרורי: שיחות עם אנשים מעניינים ובעלי ידע במגוון רחב של נושאים, עם משהו משותף אחד… כולם שואפים לחיות בריא.
בכל פרק תוכלו לשמוע אותם חולקים איתנו מנסיונם המקצועי והאישי כמה באמת "פשוט לחיות בריא" למרות ודווקא בעולם מודרני, מהיר ותובעני.

תחושת בטן

תחושת בטן היא תוכנית אירוח בהנחיית מתן חכימי, שבאה לפתח שיח שונה ולהנגיש מידע אלטרנטיבי, על בריאות, אורח חיים, מערכות יחסים, תזונה, מיניות, התפתחות אישית ועוד.. דרך ראיונות עם אנשי מקצוע מומחים בתחומם.

בכל שבוע אארח אנשים, חוקרים, מטפלים ומומחים כשהשאיפה היא לחלוק ידע, ולתת למאזינים כלים מעשיים לשיפור החיים.

חושבים טוב

יהודית כץ מארחת אנשי מדע, חוקרים או מיישמים של פסיכולוגיה חיובית, מדעי המוח ופרקטיקות שינוי הרגלים – עם עצות טובות ומבוססות, מחקרים כלים ושיטות לחיים מאושרים יותר.
בפודקאסט חושבים טוב, תוכלו לקבל כלים פסיכולוגים לחיים טובים, ותוכלו למצוא כאן דברים שעובדים שכל אחד יכול ליישם בחיים שלו.

על המחבר:

אולי יעניין אותך גם...

כתבות נבחרות
רוזמרין מגזין בריאות

5 סיבות ללכת יחפים

אין דבר מרענן יותר כמו לחלוץ את הנעליים ולהרגיש את הדשא מתחת לרגליים. להליכה יחפה למעשה, יש יתרונות בריאותיים שמוסיפים הרבה מעבר לתחושה המענגת שהיא

קרא עוד »
מאמרים
רוזמרין מגזין בריאות

צמיחה פוסט-טראומטית (PTG)

ההשלכות הפסיכופתולוגיות של חוויות טראומטיות היו נושא למחקר מתחילת מדע הרפואה. הניתוח המדעי-קליני בתחום הבריאות הנפש התמקדו בעיקר בהשלכות השליליות של אירועים טראומטיים. לאחרונה, התעניינות

קרא עוד »
מוזמנים לטעום ולעקוב לקראת הריטריט הבא
הצטרפות לצוות ניהול המגזין

תפריט נגישות

הצטרפו לניוזלטר ולמדו לחיות חיים בריאים יותר